Internetipoe ostutingimused

Ostutingimused

  1.        Ostutingimuste objekt ning üldsätted

1.1.    Käesolevad Bioconcept Baltics OÜ ostutingimused reguleerivad aadressil www.bioconcept.eu asuva Bioconcept Baltics OÜ e-kaupluse haldaja, kelleks on Bioconcept Baltics OÜ (registrikood 11086967, KMKR nr: EE10086967, asukoht Tartu mnt 24-14, Tallinna linn, Harju maakond, 10115, e-post info@bioconcept.eu, edaspidi Müüja), ning Bioconcepti kliendi (edaspidi Ostja) vahelisi õigussuhteid, samuti Bioconcepti e-poe kasutamise üldtingimusi. 

1.2.    Ettevõte tegutseb elektroonilise müügikohana, mille teenused on kättesaadavad 24h 7 päeva nädalas.

1.3.    Müüja ametlik valuuta on Euro.

1.4.    Müüja jätab endale õiguse muuta ostutingimusi ning toodete hindasid ühepoolselt. Hinnakujunduse muudatused jõustuvad momendist, mil need on kuvatud veebikeskonnas www.bioconcept.eu. Kui Ostja on esitanud tellimuse enne uue hinna jõustumist, kehtib Ostjale tellimuse vormistamise hetkel kehtinud hind.

1.5.    Käesoleva Ostja ning Müüja vahel sõlmitud lepingu müügiesemeteks on veebipoes asuvad intiimtooted täiskasvanutele.

1.6.    Toote nimetus, kirjeldus ning korrektsed detailid on esitatud iga toote juures.

1.7.    Enne ostu-müügitehingu teostamist kinnitab Ostja, et on ostutingimustega tutvunud, nõustub neid täitma.

1.8.    Ostutingimustega mittenõustuv Ostja ei saa Müüjaga sooritada ostu-müügitehingut.

1.9.    Ostu sooritamiseks lisab Ostja veebipoest sobivad tooted ostukorvi.

1.10.Pärast soovitud toodete ostukorvi lisamist liigub Ostja ostukorvi, kontrollib oma tellimuse üle, sisestab vajadusel sooduskoodi, valib tarneviisi ning esitab oma tõesed andmed ning kinnitab, et on tutvunud Müüja ostutingimustega ja on esitanud tõesed andmed vajutades nupule “Kinnitan tellimuse”.

1.11.   Nupule “Kinnitan tellimuse” vajutamine on kliendi siduv tahteavaldus, millest tuleneb temale kohustus tellitud kauba ning selle transpordi eest tasuda.

1.12.   Ost loetakse sooritatuks ja leping kaupmehega sõlmituks pärast tellimuse kinnitamist. Arve saabub koheselt Ostja e-mailile.

  1.        Kauba eest tasumise ning kauba kättetoimetamise tingimused

2.1.    Pärast tellimuse kinnitamist saab kauba eest tasuda pangaülekandega arve alusel Müüja pangakontole.

2.2.    Arve tasumisel tuleb Ostjal märkida makseselgitusse arve tellimuse number. Müüja ei salvesta makseandmeid oma andmebaasidesse.

2.3.    Müüja pangaandmed on järgnevad:

SWEDBANK AS

BIC: HABAEE2X

REG. Nr: 10060701

IBAN: EE162200221026472792

 

SEB PANK AS

BIC: EEUHEE2X

Reg. Nr: 10004252

IBAN: EE211010220043483014

2.4.    Väljastatud arve kuulub tasumisele seitsme (7) päeva jooksul alates arve väljastamisest. 7 päeva möödudes tühistatakse tasumata tellimused.

2.5.    Pärast edukat makset tagab Müüja kauba väljasaatmise kohe, kuid mitte hiljemalt kui 5 tööpäeva jooksul.

2.6.    Juhul, kui Müüjal pole laos piisavalt tooteid, on võimalik juurde tellida. Selleks palume meiega ühendust võtta e-mailitsi info@bioconcept.eu.

2.7.    Ostjal on õigus valida kahe järgneva tarneviisi vahel:

Itella SmartPOST – Eesti piires, Pakiautomaadiga maksumusega 2.50 eurot, välja arvatud juhul, kui kehtib kampaaniahind. Soome SmartPOST 11€.

Omniva (Eesti Post) –  Eesti piires Tasuta! Välismaale 7.50 eurot.

2.8.    Postitamise kulu kannab Ostja. Kulu lisatakse tellimuse maksumusele ning kuulub tasumisele koos tellimusega.

2.9.    Kauba Ostjani kohaletoimetamise eest vastutab teenusepakkuja.

2.10.  Ostja e-mailile saabub kinnituseks kauba väljasaatmisest kiri, millesse on märgitud toote kinnitusnumber ning jälgimisnumber, mille kaudu on võimalik kontrollida oma postisaadetise staatust.

2.11.   Kaup saadetakse diskreetses pakendis, pakk ei ole läbipaistev.

2.12.   Teenus "Tüdrukute õhtu"-Üritus kinnitatakse, kui tasutakse ürituse maksumusest 10% ettemaksuna. Kui ettemaks pole tasutud 5 enne planeeritud üritust (kuupäev aja aeg fikseeritud) ja ülejäänud osa 1 päev enne ürituse algust siis tühistame broneeringut ja ettemaksu raha ei tagasta. Maksta on võimalik pankade kaudu või PayPali vahendusel.

  1.        Kauba puudused ning tarbija õigused

3.1.    Bioconcept Baltics OÜ vastutab e-poes www.bioconcept.eu müüdavate toodete nõuetelevastavuse ning puuduste eest.

3.2.    Tarbijal on õigus esitada pretensioon elektrooniliste toodete kvaliteedi kohta 1 aasta jooksul.

3.3.    Müüja ei vastuta puuduste eest, millised on põhjustatud sihilikult Ostja poolt või on tingitud toote mittesihipärasest kasutamisest.

3.4.    Ostja on kohustatud teatame müüjale koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul puuduse avastamisest ostetud tootel e-posti aadressil info@bioconcept.eu.

3.5.    Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist vastava ning puuduseta toote vastu.

3.6.    Juhul, kui kaup on defektne, katab tagastuskulud Müüja.

  1.        Lepingust taganemise õigus ja taganemise juhend

4.1.    Ostjal on õigus põhjust avaldamata taganeda kõnesolevast lepingust 14 päeva jooksul.

4.2.    Taganemistähtaeg lõpeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil Ostja või Ostja nimetatud kolmas isik, kes ei ole kauba vedaja, on saanud toote füüsiliselt enda valdusesse.

4.3.    Taganemisõiguse kasutamiseks palume Ostjal teavitada Müüjat e-posti aadressil info@bioconcept.eu oma otsusest taganeda kõnesolevast lepingust ühemõttelise avaldusega. Selleks võib kasutada taganemisavalduse tüüpvormi. www.riigiteataja.ee/aktilisa/1030/1201/4001/JM_m41_lisa1.pdf

4.4.    Taganemisõiguse kasutamise tähtajast kinnipidamiseks piisab, kui saadate teate taganemisõiguse kasutamise kohta ära enne taganemistähtaja lõppu.

4.5.    Ostjal on õigus tagastada rikkumata, avamata originaalpakendis toode 14 päeva jooksul. Kvaliteetseid tooteid avatud pakendi puhul Müüjale tagastada ei ole võimalik, kuna tegemist on intiimtoodetega. Sama kehtib ka pesu, parfüümide ning kosmeetika kohta.

  1.        Lepingust taganemise tagajärjed

5.1.    Kui Ostja taganeb kõnesolevast lepingust, tagastatakse Müüja poolt kõik maksed (välja arvatud täiendavad kulud ning transpordikulud) viivitamata, kuid hiljemalt 14 päeva möödumisel alates päevast, mil saame teada Ostja otsusest kõnesolevast lepingust taganeda. Tagasimaksmiseks kasutatakse samasid makseviise, mida kasutati algse makse tegemiseks. Müüja võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva toote tagasi saanud või kuni Ostja on esitanud tõendid, et toode on tagasi saadetud.

5.2.    Toote tagastamise otsesed kulud (nt. postitasu) tuleb katta Ostjal.

5.3.    Ostja vastutab üksnes toote väärtuse vähenemise eest, mis on tingitud toote kasutamisest muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks.

  1.        Vääramatu jõud

6.1.    Kumbki osapool ei vastuta teise osapoole eest ning nende käitumist ei loeta käesolevate tingitmuste rikkumiseks oma mistahes kohustuste teostamisega, viivitamisega või selle mitteosutamise tõttu, kui nimetatud viivituse või mitteosutamise põhjus ei olnud nimetatud osapoolte poolt kontrollitav. Vääramatu jõud on sündmus sõja, kodusõja, revolutsiooni, ülestõusu, riiklike meetmete, stregi, töösulu, ummistuse, elektri-, telefoni-, internetiühenduse rikete, loodusõnnetuse või sarnaste juhtude korral. Antud olukordade puhul anname endast parima, et lahendada küsimused niipea, kui võimalik.

 

Klienditugi:

E-R 10:00 – 16.00 kohaliku aja järgi (GMT+2)

Keeled: EST, RU, ENG

Tel: +372 60 300 30

Fax: +372 60 300 60

 

Kõik tooteid, kampaaniaid või muusid olulisi teabeid puudutavad küsimused ning ettepanekud on teretulnud aadressile info@bioconcept.eu. Vastame Teie kirjadele niipea, kui võimalik, kuid mitte hiljem, kui 3 tööpäeva jooksul.