Ami

 Fuchsia,  Purple,  Black

 

Mis on Ami?

Ami on pehme ja sile, siidise meditsiinilise silikoonkattega vaagnapõhja lihaste fitness-treenimise vahend. Tupekuulidega treenimine on ideaalne viis, kuidas pärast sünnitamist end taas kiiresti vormi saada. Ami töötati välja parimate günekoloogide ja ämmaemandatega ning on inspireeritud parimate erootikatoodete poolt

 

Ami komplekti kuulub 3 erinevat raskustaset:

47g, algajatele, üks Kegeli kuul;

78g, pärast esmast treeningut, kaks kombineeritud suuremat Kegeli kuuli;

106g edasijõudnutele, kaks kombineeritud väiksemat Kegeli kuuli.

 

Ami progressiivne kolmeastmeline komplekt on meeldiv ning lihtne kasutada. Ami on suunatud naistele, kes on kohe sünnitama hakkamas või on just hiljuti sünnitanud. Samuti neile, kes tunnevad, et võiksid saada võimsamaid orgasme või kes kannatavad kusepidamatuse all. Kvaliteetsed tupekuulid aitavad kõik ülalmainitud probleemid lahendada!

 

Kegeli pallid aitavad väga hästi valmistada ette vaagnalihaseid sünnituseks. Pärast sünnitust aitavad tupekuulid kiiresti taastada lihaste elastsuse ja tundlikkuse, mis tihtipeale pärast sünnitust kipuvad ära kaduma. Samuti tagavad ka tugevamad vaagnapõhjalihased parema kuseteede kontrolli ning aitavad parandada tupe loomulikku libestust, mis võib muutuda probleemiks menopauside ajal. Lootusetud olukorrad võivad peagi muutuda mälestusteks!

 

Loomulikult muudavad ka treenitud tupelihased Sinu seksuaalelu: tugevamad vaagnapõhjalihased tagavad võimsamad ning kiireminisaavutatavad orgasmid! Ka Sinu partner on Sulle tänulik – uued stimulatsioonid ning lihaste kontraktsioonid aitavad temal jõuda uskumatute orgasmideni.

 

Ami lubab treenida vaagnalihaseid Sulle sobivas tempos sõltumata vanusest ja füüsilisest seisundist. Lihtne kasutada ja väga mugav. Amit võib algselt kanda kodus igapäevaseid toimetusi tehes. Ami kuulid on ehitatud nõnda, et nende sees olevad raskused valmistavad liikudes lisastimulatsiooni, mis muudavad kodutööd palju „lõbusamaks“.

 

Miks eelistada just Je Joue poolt loodud Ami palle?

Tupekuule on erinevaid, seega tasub teha väga teadlik valik, millise kasuks otsustada. Ami on loodud kehasõbralikust meditsiinilisest silikoonist ning sellel puuduvad ühenduskohad või muud ebamugavad detailid, mis võivad seespidiselt hõõruma hakata. Selle nöörid on samuti silikoonist, mis ei luba bakteritel sellesse koguneda. On väga tähtis hoida oma intiimne varustus puhtana! Ami hooldamine käib sooja vee ning seebiga ning lisamuresid ei olegi. Ami kuulide kuju on anatoomiliselt läbimõeldud. Teine ning kolmas raskustase, kus on kaks palli kokku liidetud, on loodud just nõnda, et need treeniksid teie lihaseid ühtlaselt.

 

Ära unusta libestit! Soovitame kasutada mänguasjadega vee baasil libestit, et saada täielikult siidine kogemust.

 

Je Joue lelud:

100% veekindlad.

100% kehasõbralikust silikoonist.

Siledad.

Värvid: fuksia või violetne.

 

 

Kegel - harjutused võimsamaks orgasmiks

 

1950ndates hakkas Ameerika füsioloog Arnold Kegel tutvustama naistele vaagnapõhjalihaste treenimise tähtsust. Neid harjutusi teinud naised tugevdasid oma vaagnapõhjalihaseid ning tagajärjeks oli parem kusepidavus ning kiiremini taastunud vaagnapõhjalihased pärast sünnitamist.

Tegelikkuses on need teadmised ja vahendid olnud olemas juba pikka aega, ning neid tuntakse erinevate nimedega: Geisha pallid, Ben-wa kerad, Hiina kerad ja Loveballs on vaid mõned neist.

Kegeli kerad on mõeldud treeningvahendina kasutamiseks ning need aitavad sul treenida väga olulist osa kehast, mis tihtipeale unustatakse, kui planeeritakse oma nädalast treeningkava.

Tehed kegeli harjutusi ei tugevda mitte vaid vaagnapõhjalihaseid vaid see aitab ka vähendada uriinileket ning tagab tugevamad sensatsioonid seksi ajal, tagades ka lõpuks palju intensiivsema orgasmi. Pole paha, eks? Miks siis iga naine neid ei kasuta? Hea küsimus, mille vastuseks on arvatavasti lihtsalt teadmatus paljudele tundlikul teemal.

Kegeli pallid on disainitud ilma ühendusjoonteta, mis tagab kogu kera siidise ja pehme pinna. Kuule on lihtne sisestada ning välja võtta. Kuulid on kandmise ajal turvalised, hügieenilise ja mugavad. Nööri pikkus on piisavalt pikk, et mugavalt kuul kätte saada, ilma et välja ulatuv nöör jääks ebamugavusi tekitama pükstes. Kuulide sees pole ka ühtegi liikuvat osa, mis teeks häält. Kuulide välispind on kaetud sileda silikooniga, tänu millele kuule kasutades ei tee sa iseendale vaid head, vaid tunned ka mõnu.

Kegeli harjutused on sisuliselt pigistamise harjutused. Kui kegeli pallid on sisestatud vagiinasse, hakkavad ümbritsevad lihased tööle, et seda paigal hoida. See harjutus töötab, kui lebate pikali diivanil, pesete nõusid või treenite jõusaalis. Mida rohkem te ringi liigute, seda rohkem tööd peavad lihased tegema, et kegeli kuule kohapeal hoida.


Lisaks tasub meeles hoida, et mida raskem ja peenem on kegeli kuul, seda rohkem tööd peavad lihased tegema, et seda kohapeal hoida. Selleks on olemas erinevate raskustega ning kujudega kuule.

 

Kegeli harjutused

 

Kui oled oma vaagnapõhjalihased üles leidnud, siis tühjenda põis ning võta sisse istuv või seisev positsioon. Oluline on, et oleksid mõnusalt lõdvestunud. Nüüd pingulda kindlalt oma vaagnapõhjalihaseid. Tee seda korduvate intervallidega 5 sekundit korraga, 4 või 5 korda reas. Harjuta, kuni suudad muskleid 10 sekundit korraga kinni hoida, ning seejärel lõdvestu 10 sekundit.

Ära samaaegselt painuta alakeha lihaseid, reisi ega kannikaid! Et saada maksimumi, keskendu ainult oma vaagnapõhjalihastele. Proovi mitte hinge kinni hoida. Lihtsalt lõdvestu, hinga kergelt ning keskendu lihastele oma vagiina ja pärasoole ümber. Hea lõdvestus lihastele on köhatamine.

Las Kegeli harjutused saavad osakeseks su igapäevast. Tee neid kõikjal - ummikus istudes, Samantha eeskujul kohvikus istudes, telefoniga rääkides või kassajärjekorras. Mida kauem treenid, seda kergemaks harjutused lähevad. 

Edasijõudnud võivad proovida ka järgmist: loe kiiresti 10- või 20-ni, tõmmates kokku ning seejärel lõdvestudes vaagnapõhjalihaseid iga kord, kui jõuad viimase numbrini. Või aeglusta tehnikat, aeglaselt kokku tõmmates ja vabastades lihaseid. Samal ajal kui lihaseid kokku tõmbad, kujuta endale ette lifti ning igal korrusel pingulda lihaseid aina enam, kuni jõuad viimase, neljanda korruseni. Hoia lihaseid veidi pingul ning seejärel sõida liftiga alla tagasi ja igal korrusel lõdvesta lihaseid aina enam. Korda seda 10 korda.

 

Vaagnapõhjalihaste harjutused

 

*Lama selili, jalad põlvest kõverdatud ja koos. Hinga sisse. Välja hingates tõsta tuharad aeglaselt üles, samal ajal pingutades vaagnalihaseid. Hinga sisse ja lõdvestu. Korda harjutust 5–10 korda.

*Seisa sirgelt, jalg üle teise, kannad maas. Hinga sisse. Välja hingates tõmba vaagnapõhi sissepoole, pinguta tuharalihaseid ja tõmba sisse kõhu alumine osa. Pigista reied kokku ja jätka surumist mõne sekundi jooksul. Hinga sisse ja lõdvestu. Korda harjutust 5–10 korda.

 

Allikas: Buduaar

Sarnased tooted