UUS! Ami Plus

Ami+

Nauditav järgmine etapp vaagnapõhjalihaste treenimiseks.

Ami+ on unikaalne. Selle innovaatiline disain sobib imepäraselt iga unikaalse keha kujuga.

Ami+ on nauding. Kegeli pall hellitab Sind, kui sa toonid.

Ami+ on väljakutse. Selle kaal pakub Sulle enneolematu väljakutse vaagnapõhjalihaste treeninguil.

Nauding sinu jaoks.
Sihtpärane Ami+ kasutamine toonib ja tugevdab vaagnapõhjalihaseid, et saaksid kogeda parendatud tundlikkust ja intensiivsemaid, kergemini saavutatavaid, orgasme. Ami+ sisaldab pisikestesi kerasid, mis tekitavad treenides erutavaid lisasensatsioone.

Nauding tema jaoks
Kui Sul on meessoost partner, viib Ami+ rikkalikumate seksuaalsete kogemusteni, kui pinguldad oma treenitud vaagnapõhjalihaseid, et narritada teda vahekorra ajal.

Tervis
Avasta eelised, mis tulevad vaagnapõhjalihaste treenimistega, olenemata vanusest.

Rasedus
Kasutades Ami+ treeningvahendit enne sünnitamist, on võimalik oma vaagnapõhjalihased ette valmistada sünnitamiseks.

Menopaus
Tugevdades oma vaagnapõhjalihaseid on võimalik parendada vagiina naturaalset libestust ning tundlikkust seksuaalse kontakti ajal. Ami+ aitab efektiivselt vältida emaka väljalangemist. Treeningvahend Ami+ aitab viia parema kusepidavuseni füsioloogiliste muudatuste ajal.

Kegeli harjutused
Kegeli harjutused on loodud toonima ja tugevdama vaagnapõhjalihaseid. Ami+ aitab neid harjutusi läbi viia lihtsalt ning nauditaval viisil.

Kui oled valinud AMI+ treeningvahendi, eeldame, et teil on juba tugevad vaagnapõhjalihased. Kui kahtled oma vaagnapõhjalihaste toonuses, soovitame alustada meie 3-osalise komplektiga AMI.

AMI+ kandmine on nagu fitness-rutiin. Me soovitame seda kanda 3-4 korda nädalas, 20 minutist kuni terve tunnini.

Suure tõenäosusega olete teadlikud vaagnapõhjalihaste treenimiste harjutustest, siin on mõned, millega edasi treenida:

Treening 1: Miskit lihtsat.
Lõdvestu selili. Sisesta Ami+.  Pigista oma vaagnapõhjalihaseid 5 sekundit ümber Ami+ treeningvahendi ning seejärel lõdvestu viieks sekundiks. Korda tegevust 10 korda. Tee minutine paus. Korda eelmist tsüklit. Tee kaheminutine paus. Tee neid harjutusi igapäevaselt. Kui tundub, et harjutused on muutunud liiga lihtsaks, tee 10 asemel 15.

Ülesanne 2: Edasijõudnutele.

Istu voodi või tooli äärelel ning libista Ami+ sisse. Pingulda oma vaagnapõhjalihaseid ning ürita nöörist õrnalt Amit välja tõmmata viis sekundit. Lõdvestu viieks sekundiks ning korda tsüklit 10 korda. Anna iseendale üks üheminutline paus enne, kui uuesti tsüklit kordate. Järgmiseks võtke kaheminutiline paus. Ning siis tehke viimane tsükkel. Kui teete seda igapäevaselt ning tunnete, et treening on liiga lihtne, tõstke 10 korra asemel tsükkel 15 peale.

 

Kaal: 136 g

Pikkus: 143.13 mm

Pikkus juhtmeta: 68.75 mm

Maksimaalne diameeter: 27.11 mm

Libesti: Soovitame kasutada vee baasil loodud libesteid.

Puhastamine: Soovitame pesta Ami+ treeningvahendit sooja vee ja seebiga. Kui soovite Ami+ treeningvahendit panna keevasse vette, ei soovita me seda teha üle 5 sekundi. 

 

Kegeli harjutused

 

1950ndates hakkas Ameerika füsioloog Arnold Kegel tutvustama naistele vaagnapõhjalihaste treenimise tähtsust. Neid harjutusi teinud naised tugevdasid oma vaagnapõhjalihaseid ning tagajärjeks oli parem kusepidavus ning kiiremini taastunud vaagnapõhjalihased pärast sünnitamist.

Tegelikkuses on need teadmised ja vahendid olnud olemas juba pikka aega, ning neid tuntakse erinevate nimedega: Geisha pallid, Ben-wa kerad, Hiina kerad ja Loveballs on vaid mõned neist.

Kegeli kerad on mõeldud treeningvahendina kasutamiseks ning need aitavad sul treenida väga olulist osa kehast, mis tihtipeale unustatakse, kui planeeritakse oma nädalast treeningkava.

Tehed kegeli harjutusi ei tugevda mitte vaid vaagnapõhjalihaseid vaid see aitab ka vähendada uriinileket ning tagab tugevamad sensatsioonid seksi ajal, tagades ka lõpuks palju intensiivsema orgasmi. Pole paha, eks? Miks siis iga naine neid ei kasuta? Hea küsimus, mille vastuseks on arvatavasti lihtsalt teadmatus paljudele tundlikul teemal.

Kegeli pallid on disainitud ilma ühendusjoonteta, mis tagab kogu kera siidise ja pehme pinna. Kuule on lihtne sisestada ning välja võtta. Kuulid on kandmise ajal turvalised, hügieenilise ja mugavad. Nööri pikkus on piisavalt pikk, et mugavalt kuul kätte saada, ilma et välja ulatuv nöör jääks ebamugavusi tekitama pükstes. Kuulide sees pole ka ühtegi liikuvat osa, mis teeks häält. Kuulide välispind on kaetud sileda silikooniga, tänu millele kuule kasutades ei tee sa iseendale vaid head, vaid tunned ka mõnu.

Kegeli harjutused on sisuliselt pigistamise harjutused. Kui kegeli pallid on sisestatud vagiinasse, hakkavad ümbritsevad lihased tööle, et seda paigal hoida. See harjutus töötab, kui lebate pikali diivanil, pesete nõusid või treenite jõusaalis. Mida rohkem te ringi liigute, seda rohkem tööd peavad lihased tegema, et kegeli kuule kohapeal hoida.


Lisaks tasub meeles hoida, et mida raskem ja peenem on kegeli kuul, seda rohkem tööd peavad lihased tegema, et seda kohapeal hoida. Selleks on olemas erinevate raskustega ning kujudega kuule.

Sarnased tooted