COME KOMPLEKT
Kogus:
-+
26.00 EUR

Harjutusvahend

 

Seksuaalne erutus on unikaalne tunne. Orgasm on tunne, mida iga naine peaks saama kogemusi. See on absoluutne teine füüsiline kogemus! Naised võivad saavutada orgasmi kauem kui mehed, mõnikord 1 orgasm kestab kuni üks minut. Naised on ka võimelised saavutada mittu orgasmi teineteise järel!

Kui vaagnapõhja on korralikult koolitatud see sobib ümber peenise nagu valatult, mis toob kõrgenenud rahulolu mõlemale partnerile. Mida tugevamad  naiste intiimsed lihased seda intensiivsemalt saab stimuleerida G-punkti ja seega saavutada intensiivsema orgasmi.

COME tugevdab vaagnapõhja lihaseid loomulikult, lihtsalt, tõhusalt ja märkamatult. Tugevad vaagnapõhja lihased soodustavad seksuaalelu tunnetust, aitavad võidelda uriinipidamatuse vastu, parandavad rühti ja füüsist ka pärast sünnitust.

Kasutage COME iga päev parima tulemuse saamiseks. See nõuab vaid 6 minutit päevas.

 

СOME-l  on järgmised eelised:

      • elastne vastupanu

      • anatoomiliselt ideaalne kuju

      • hea kvaliteed tagab et see on hügieeniline, mugav,

        ja lihtne kasutada

      • automaatne kontroll sisseehitatud indikaatori abil

      • diskreetne, kompaktne suurus

COME on sama lihtne sisestada nagu tampoon. Anatoomiliselt ideaalne kuju tagab täieliku mugavuse ja hügieeni.Sisseehitatud indikaator automaatselt näitab, kui õige lihas on koolitatud, et vältida vale kokkutõmbed.

 

Kasutusjuhend: 

  1. Õigete lihaste treenimiseks tõmba käepide välja.
  2. Sisesta väike jа keskmise osa tuppe.
  3. Pinguta vaagnapõhja lihaseid vähemalt 4 sekundit, siis lõdvesta 8 sekundit.        Kui vahendi väljaulatuv osa liigub pingustuste ja lõdvestuste ajal, siis oled aktiveerinud    õiged  lihaseid.
  4. Korda seda harjutust võimalusel 30 korda.
  5. Pärast igat kasutust, puhasta hoolikalt õrna seebiga ja loputa voolava vee    all. Kuivata  korralikult ja hoia eemal otsesest päikesevalgusest, kõrgetest ja madalatest temperatuuridest. 

Ära lase teistel kasutada! Kui oled rase või on günekoloogilisi probleeme, siis konsulteeri arstiga.

 

Komlekt sisaldab: harjustusvahend, veebaasiline libesti, hügieeniline konteiner.

 

Tootja: Austria

Maaletoja: Bioconcept Baltics OÜ