Täiusliku vormi komplekt
Kogus:
-+
59.00 EUR

Ami

Meeldiv, lihtne, kasulik – tugevdab vaagnalihaseid. Tänu Amile muutuvad orgasmid tugevamaks ja kasvab tundlikкus. Neid nimetatakse veel Kegeli pallideks. Vaagnalihaste tugevus muudab seksuaalelu ja tervise paremaks:

  • tugevad lihased võimaldavad saavutada erksamaid naudinguid nii naistel kui meestel. Naised saavutavad kiiremini orgasmi. Mehed tunnevad absoluutselt teisi tundeid seksi ajal, kuna tugevad vaagnalihased saavad peenist kinni hoida ja ergutada seda seksi ajal.
  • Paljudel naistel on mingil hetkel oma elus kogemus teatud uriinipidamatusega. Tugevamad vaagnalihased tagavad kuseteede kontrolli.
  • Kegeli pallid aitavad väga hästi valmistada ette vaagnalihaseid sünnituseks ja peale sünnitust lihaste elastsuse ja tundlikkuse kiireks taastumiseks, mis on seksuaalelus oluline.
  • Iga naine võib puutuda kokku sellise probleemiga, nagu tupekuivus, eriti menopausi ajal. Vaagnalihaste tugevdamine parandab tupe loomulikku niiskumist ja  leevendab füsioloogilisi muutusi menopausi ajal.

 

Progressiivne kolmeastmeline komplekt koosneb pehmetest ja siledatest  vaagnapallidest. Ami lubab treenida vaagnalihaseid sobivas tempos sõltumata vanusest ja füüsilisest seisundist.

 

Ami 1

Suur, pehme ja kerge pall (soovitatav algajatele)

Ami 2

Keskmise suurusega kahekordne pall, sama pehme ja natuke raskem esimesest. Ami 2 on järgmine samm, kui soovite suuremat koormust.

Ami 3

Väiksem, raskem kahekordne pall - see on kõige kaasaegsem Ami ja on mõeldud kogenud kasutajatele.

 

Lihtne kasutada ja väga mugav, võite proovida kanda Amit algselt kodus ja hiljem, kui olete harjunud, võite soovi korral kandmise aega pikendada.

Kegeli pallid on tõesti imelised mänguasjad. Valmista ennast juba nüüd ette  pikaks elueaks, nautides head seksi ja tervist.

 

Ära unusta libestit! Soovitame kasutada mänguasjadega vee baasil libestit, et saada täielikult siidine kogemust.

http://www.bioconcept.eu/je-joue-est-74/ami/ami-purple/

 

Viamax Water Glide

 

Toode on söödav ja seda saab kasutada ka näo kreemina. Toote kehal kuivades ei jää kleepuvat tunnet-on ainult jahutav ja niisutav tunne. See on libestite hulgas revolutsiooniline saavutus ja tänu aaloele on see kõige parem, mida loodus libestina pakkuda suudab.

 

WATER GLIDE täiendab keha enda loomulikku libestusvedelikku, seda muuhulgas aaloega, mis aitab nahka niisutada. Ei sisalda glütseriini!

Soovitatakse igas vanuses paaridele, kes soovivad looduslikku niistavat lisavahendid. Toode sisaldab orgaanilist aaloed, mis tagab rikkaliku libestamise ja ka niisutab.

Kohene mõju. Kondoomisõbralik.