TICKLER lelud

Tickler on  tuntud Rootsi disainerite kaubamärk. Oleme loonud mängulisi, rõõmsaid ja erutavaid lelusid täiskasvanutele, mis on kombinatsioon pikast kogemusest samalaadsete toodetega ja soov pakkuda parimat disaini ja kvaliteeti.

 

Nüüd oleme teinud loomuliku sammu, et tuua need vibreerivad disainlelud kõikide klientideni, arvestamaks just Teie vajadusi.

 

Milline Tickler "kõdistaja" oled sina?

Kõik Ticklerid on erinevad nii oma vormilt, värvilt ja funktsioonidelt, kuid kõiki neid ühendab kvaliteet: nad on vaiksed, diskreetsed, võimsa vibratsiooniga, veekindlad, valmistatud pehmest ja kehasõbralikust silikoonist. Pakendatud valgesse, läbipaistva aknaga karpi. Patareid kuuluvad komplekti, toode on kohe valmis kasutamiseks.

 

Meil on hea meel tutvustada Teile uut TASKUSÕPRA!

See on minisuuruses tickler, mis mahub igasse käekotti.

 

Taskusõber - minivibraator, mis stimuleerib kliitorit ja toob naudingu. On pakkuda erineva disaini ja värvidega mudeleid: Foxy, Zany, Nice and Posh.

Powertickler on meie teise generatsiooni lelu ja nende hulka kuuluvad: Nosy, Bubbly, Coney ja Seti.

 

Kujult ja disainilt on teine perekond suurem, kogukam ja võimekam, kuid endiselt on säilinud hea kvaliteet, stiilne disain ja sametpehme pind. Tickleritele on iseloomulik fantastiline värvikus ja erikujuline vorm, stimuleerimaks just kliendile meeldivamaid piirkondi. Võimekamaks muudab Powerticklereid ka programmide rohkus, mida selles perekonnas on koguni viis erinevat.

Rockettickler on meie kolmanda generatsiooni funktsionaalsed ja uudse disainiga vibraatorid. 

Nende nimed on: Curvy, Wavy, Cheeky ja Starlet. Rocketb ticklerite sametine pind, sujuv ja kurviline kuju ning võimas vibratsioon muudab nende kasutamise võimalikuks nii seespidiselt, kui ka väliselt.

 

Sobib stimuleerimiseks ja masseerimiseks. Vali endale meelepäraseim värv ja atraktiivseim vorm ja oled leidnudki omale fantastilise intiimse sõbra.

Original Tickler on perekonna kõige esimene generatsioon võrratult võimsa vibratsiooniga.

 

Nende hulka kuuluvad: Cute, Rebel, Sunny, Mystic ja Bunny Tickler.

Esimest perekonda iseloomustab kvaliteetne vibratsioon, stiilne disain ja funktsionaalsus, lihtne ja armas lelu, millega lõbus ja kerge mängida.

 

Double Tickler.

 

Bossy ja Shorty moodustavad üle mõistuse ägeda dünaamilise duo - nad on lausa metsikud, avameelsed.

 

Nende stimulatsioon on kombineeritud välise vibratsiooniga, mida saab vastavalt Teie soovidele reguleerida.

Lisa sellele kumer ja sile kehasõbralik silikoon ja veekindlus, ja saad teada, kes nad on.