Magenta Single Trainer Toyfriend
Kogus:
-+
21.00 EUR

Ideaalne vahend alustajale kegeli harjutuste jaoks. Toonib vaagnapõhjalihaseid.
See Trainer Toyfriend on sile ja ergonoomilise kujuga kera, mis on disainitud mugavaks vaagnapõhjalihaste treenimiseks ja stimuleerimiseks. Toodetud hügieenilisest ja kehasõbralikust silikoonist. Trainer Toyfriend on kasulik Sinu seksuaalsele ja füüsilisele heaolule.

Rootsi disain

Toodetud helluse ja armastusega üle maailma

 

Kaal: umbes 32 grammi

Suurus: 26x31 mm

 

Kegeli harjutused

1950ndates hakkas Ameerika füsioloog Arnold Kegel tutvustama naistele vaagnapõhjalihaste treenimise tähtsust. Neid harjutusi teinud naised tugevdasid oma vaagnapõhjalihaseid ning tagajärjeks oli parem kusepidavus ning kiiremini taastunud vaagnapõhjalihased pärast sünnitamist.

Tegelikkuses on need teadmised ja vahendid olnud olemas juba pikka aega, ning neid tuntakse erinevate nimedega: Geisha pallid, Ben-wa kerad, Hiina kerad ja Loveballs on vaid mõned neist.

Kegeli kerad on mõeldud treeningvahendina kasutamiseks ning need aitavad sul treenida väga olulist osa kehast, mis tihtipeale unustatakse, kui planeeritakse oma nädalast treeningkava.

Tehed kegeli harjutusi ei tugevda mitte vaid vaagnapõhjalihaseid vaid see aitab ka vähendada uriinileket ning tagab tugevamad sensatsioonid seksi ajal, tagades ka lõpuks palju intensiivsema orgasmi. Pole paha, eks? Miks siis iga naine neid ei kasuta? Hea küsimus, mille vastuseks on arvatavasti lihtsalt teadmatus paljudele tundlikul teemal.

Kegeli pallid on disainitud ilma ühendusjoonteta, mis tagab kogu kera siidise ja pehme pinna. Kuule on lihtne sisestada ning välja võtta. Kuulid on kandmise ajal turvalised, hügieenilise ja mugavad. Nööri pikkus on piisavalt pikk, et mugavalt kuul kätte saada, ilma et välja ulatuv nöör jääks ebamugavusi tekitama pükstes. Kuulide sees pole ka ühtegi liikuvat osa, mis teeks häält. Kuulide välispind on kaetud sileda silikooniga, tänu millele kuule kasutades ei tee sa iseendale vaid head, vaid tunned ka mõnu.

Kegeli harjutused on sisuliselt pigistamise harjutused. Kui kegeli pallid on sisestatud vagiinasse, hakkavad ümbritsevad lihased tööle, et seda paigal hoida. See harjutus töötab, kui lebate pikali diivanil, pesete nõusid või treenite jõusaalis. Mida rohkem te ringi liigute, seda rohkem tööd peavad lihased tegema, et kegeli kuule kohapeal hoida.


Lisaks tasub meeles hoida, et mida raskem ja peenem on kegeli kuul, seda rohkem tööd peavad lihased tegema, et seda kohapeal hoida. Selleks on olemas erinevate raskustega ning kujudega kuule.

Sarnased tooted