Intiimsed lõhnavabad salvrätid, 10 tk
Kogus:
-+
13.00 EUR

Salvrätid puhastavad ja niisutavad nahka meeldivalt.

 

On täiesti lõhnatud ja parfüümivabad, eemaldavad ebameeldiva lõhna, samas loomulikku lõhna säilitades. (Ikka veel kahtled? Libista salvrätiga üle oma intiimpiirkonna ja ütle "Jah!" spontaansusele! )

 

Spetsiaalsed YESfor LOV niisutatud salvrätikud hooldavad ja puhastavad naha kiirelt ja seda mitte ärritades. YESforLOV eksklusiivne koostis, nahka pehmendav toime. Pole tarvidust maha pesta. Sisaldab hooldavaid ja intiimpiirkonda niisutavaid aineid, sobib ideaalselt ka tundlikule nahale, on dermatoloogiliselt testitud ja tasakaalustatud PH-ga. Allergiavaba, seebivaba, alkoholivaba. Just intiimpiirkonnale sobivad, balanseerides naha tasakaalu ja seda mitte ärritades. Sobib ka PMS (menstruatsiooni) ajal, saavutamaks puhast, lõhnavaba tunnet. Iga salvrätik on eraldi pakendatud, täpselt õige suurus ja kogus üheks puhastamiseks. Tänu sellele sobivad ideaalselt liikuvale inimesele, kaasavõtmiseks matkale ja reisile. Tänu pisikesele pakendile, sobib igasse käekotti. Hooli enda hügieenist!

 

Eraldi pakendatud 10 niisutatud, lõhnatud salvrätikut.

Ühekordseks kasutuseks!

Tootja: Prantsusmaa.

 

KOOSTIS: AQUA (WATER/EAU), BUTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20, MANNITOL, PHENOXYETHANOL, SODIUM COCOYL APPLE AMINO ACIDS, CHLORPHENESIN, AMMONIUM GLYCYRRHIZATE, PROPYLENE GLYCOL, BISABOLOL, TETRASODIUM EDTA, LACTIC ACID, HEXYLENE GLYCOL, O-CYMEN-5-OL, SODIUM CHLORIDE, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, CAFFEINE, ZINC GLUCONATE, DISODIUM EDTA, AESCULUS HIPPOCASTANUM (HORSE CHESTNUT) SEED EXTRACT, MALVA SYLVESTRIS (MALLOW) EXTRACT.

Sarnased tooted