Komplekt meestele
Kogus:
-+
39.00 EUR

Komplekt neile, kes on avatud suhetele, kes ikka veel otsivad seda ühte ja õiget! Kõik vajaliku, mida vajad, leiad Sa siit! Märksõnadeks on turvalisus, hea välimus ja enesekindlus.

 

Komplektis: 1 niisutav/hooldav kreem pepule, 100ml, 5 YESforLOV niisutatud kondoomi, 5 veebaasilist libestit (ühekordsed), 2 mõõdulinti (1 veekindel käerihm toodetele (Must, veekindel käerihm, millega saad kaasas kanda oma vajalikku arsenali, kondoome ja libestit, et olla kogu aeg valmis).

 

Hooldav intiimkreem "pepule", 100ml

Vastupandamatult pehmendav ja hooldav toime, mis silub pepul olevad ebatasasused. Kasutatav igapäevaselt, muudab naha pehmeks, säravaks ja trimmib. Tahad ennast jälle tagant näidata!

 

Igapäevaseks kasutamiseks sobiv kreem, mis silub kortsukesed ja muhud pepul. Muudab naha nooremaks ja kohe tekitab soovi "laksu" anda. Kreem, mis hooldab ja toob esile Teie kauni pepu, koos sileda nahaga. Määri kreemi igapäevaselt puhtale nahale ja masseeri sisse. Sobib meestele ja naistele! 100 ml.

 

YESforlov condom

Stiilsed niisutatud ja kvaliteetseid kondoomid. Kondoomid, mis panevad partneri "Jah!" ütlema.

Pikkus: 180mm, läbimõõt: 53mm, vastavad keskmisele suurusele. Kondoomid on valmistatud lateksist ja kaetud veebaasilise libestiga.

YESforLOV pakub kindlust, elegantsust ja praktilisust. Kondoomid vastavad euroopa nõuetele (EN ISO 4074:2002).

Kondoomid pakuvad ainsana kindlust HIV ja muude suguhaiguste eest. Hoia oma kondoome päikese eest!

Vaata kindlasti "parim enne" kuupäeva. Kaitse ennast ja oma partnerit kasutades kvaliteetset kondoomi. 5tk

 

Intimate moisturising lubricant

Libesti vee baasil. 100% kondoomisõbralik. Väga mõnus ja sametine koostis. Nahka kaitsev ja hooldav. Sobib igasuguseks eksperimenteerimiseks! Lihtne maha pesta. Valmistatud vee baasil. Sisaldab hooldavat Aloe-Verat. Täiesti allergeeivaba, lõhnatu ja maitsetu. Õlivaba. Kohese toimega. Nii mugav, et unustad, et seda üldse kasutasid! 5tk

 

Measuring tapes

Mõõdulindid pikkusega 10-25cm. Mõõda enne ja pärast, kui astud oma "relvaga" lahingusse..

 

Black waterproof bracelet

Must, veekindel käerihm, millega saad kaasas kanda oma vajalikku arsenali, kondoome ja libestit, et olla kogu aeg valmis!

 

Tootja: Prantsusmaa

Sarnased tooted