Kuum-Külm suudlus, 2 huulepulka
Kogus:
-+
29.00 EUR

2 eritoimelist huulepulka

Nauding katsetada eritoimelisi huulepulki, millest üks muudab puudutuse jäiselt külmaks ja teine lõõmavalt kuumaks.

 

Stiilsesse YESforLOV karpi peidetud mustas pakendis huulepulgad. Komplekt, milles kaks nii erinevat huulepulka, kaks nii erinevat tunnet, kuid mõlemad omal moel nii erutavad. Üks huulepulkadest sisaldab jäiselt külma puudutust Sinu huultele, mis muudab Su huuled külmaks. Teine huulepulk sisaldab soojendavaid elemente, mis panevad huuled soojusest surisema, parandades huultes verevarustust muutes huuled tundlikkumaks. Nauding, mida saad kogeda päevast-päeva. Miks valida YESforLOV´i huulepulgad? Kas suudlemiseks? Ehk on see lihtsalt suudlus?  Huulepulgad sisaldavad hooldavaid E-vitamiini osakesi ja shea-võid, mis muudavad huulenaha pehmeks ja ahvatlevaks. (Shea-või, valmistatakse shea e karite puu pähklis sisalduvast rasvast).

 

Partnerit suudeldes kogeb temagi külma/sooja puudutust, millest ta ei suuda keelduda! Ahvatlust ja elektrilisust pakub piparmünt, mis hellitab huuli oma jäisusega. Nii palju rohkem ettearvamatuid tundeid ja naudinguid eritoimeliste huulepulkadega, kuum või külm, mida valida?!  Võta vastu ajaloo pikima suudluse väljakutse, naudi ja alusta uuesti.

 

Pakend: 2 huulepulka, kogemaks lõppematut naudingut

Tootja: Prantsusmaa

 

KOOSTIS:

ice kiss:

OLUS (VEGETABLE OIL / HUILE VEGETALE), HYDROGENATED VEGETABLE OIL, OZOKERITE, ETHYLHEXYL METHOXICINNAMATE (OCTINOXATE), MENTHYL LACTATE, MENTHOL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER), SHOREA STENOPTERA BUTTER, BUTYLDIBENZOYLMETHANE (AVOBENZONE), AROMA (FLAVOR), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, BHT, TOCOPHERYL ACETATE, METHYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, ISOBUTYLPARABEN.

 

fire kiss:

OLUS / VEGETABLE OIL / HUILE VEGETALE, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, OZOKERITE, ETHYLHEXYL METHOXICINNAMATE / OCTINOXATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER), SHOREA STENOPTERA BUTTER, BUTYLDIBENZOYLMETHANE / AVOBENZONE, AROMA / FLAVOR, VANILLYL BUTYL ETHER, BHT, TOCOPHERYL ACETATE, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, CI 77491 / CI 77492 / CI 77499 / IRON OXIDES, METHYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, ISOBUTYLPARABEN.

Sarnased tooted